Warehouse  

Sprzęgło przemysłowe - Dbamy o dobre połączenie

Chcą Państwo zastosować sprzęgło przemysłowe? My znajdziemy pasujące rozwiązanie! Bowiem sprzęgło sprzęgłu nierówne. Istnieją przeróżne możliwości przenoszenia siły między silnikiem a przekładnią. Najważniejszymi typami sprzęgieł są przy tym sprzęgła z przełączaniem, bez przełączania, załączane przez jednostki obce oraz załączające się samoczynnie w najróżniejszych wersjach.

 

Dlatego też Państwa przypadek zastosowania określa naszą ofertę; przy czym służymy fachowym doradztwem. Dzięki znakomitym kompetencjom w naszej firmie oraz bliskim relacjom z producentami sprzęgieł przemysłowych, takimi jak Siemens-Flender, KTR czy Rexnord, dostarczymy Państwu optymalny produkt.

Sięgamy przy tym po doświadczenie, wynikające z tysięcy zastosowań praktycznych. To pozwala nam nie tylko dostarczyć zamienne sprzęgło, lecz także doradzić Państwu również w fazie koncepcyjnej oraz przy konstruowaniu nowych maszyn i urządzeń.

 

Nasz cel to dobór optymalnego sprzęgła przemysłowego do Państwa celu zastosowania. W danych warunkach przestrzeni konstrukcyjnej może to być wariant, który można łatwiej wymienić, albo który jest trwalszy.

 

A to, co nie pasuje, zostanie dopasowane - po to, by mogli Państwo szybciej wznowić produkcję. Dzięki naszemu warsztatowi mechanicznemu jesteśmy w stanie w naszej firmie szybko dopasowywać także sprzęgła standardowe, na przykład poprzez dopasowanie sprzęgieł będących na składzie do właściwych rozmiarów wału.

 

Rzecz jasna otrzymają Państwo u nas także kompletny osprzęt do sprzęgieł przemysłowych - na przykład piasty czy pakiety sprzęgieł, które z reguły również mamy na składzie gotowe lub jako półfabrykaty, które możemy poddać obróbce wedle oczekiwań klienta.

 

Aby siła płynęła u Państwa szybko i gładko!